Trwałe i solidne ogrodzenia i bramy przemysłowe wjazdowe - PLAST-MET

Ogrodzenia przemysłowe PLAST-MET to trwałość i jakość na wiele lat

Trwałe ogrodzenia przemysłowe - system DUPLEX PLAST-MET jest jedną z nielicznych firm w Polsce, której udało się stworzyć ogrodzenia o wysokim europejskim standardzie dostępne dla każdego. Ogrodzenia panelowe przemysłowe, ogrodzenia hodowlane, sportowe i siatki należą do grona produktów, które zdobyły sobie duże zaufanie wśród klientów. Szeroka gama wyrobów standardowych i bardzo proste rozwiązania stawiają firmę w gronie liderów branży ogrodzeń.

Produkty PLAST-MET poza unikatowym wzornictwem i wysoką jakością charakteryzują się również dużą swobodą w montażu na wszystkich rodzajach podłoża.

Duplex system System DUPLEX polega na nałożeniu na uprzednio ocynkowany metal lakieru proszkowego. Powłoka malarska jest nakładana na elementy metalowe, które po procesie cynkowania ogniowego są poddawane obróbce mechanicznej, polegającej na chropowaceniu powierzchni. Zmatowienie powierzchni umożliwia najwyższy stopień przyczepności farby, dzięki czemu uzyskujemy niezwykle trwałą, podwójnie zabezpieczoną powierzchnię.

Zabezpieczanie antykorozyjne powłoką cynkową odbywa się poprzez kąpiel w ciekłym cynku o temp. 440-460 °. Proces ten powoduje powstanie zjawiska dyfuzji tzn. stal i cynk wytwarzają wspólna warstwę stopową, na której odkłada się warstwa czystego cynku.

Produkty powstające według tej technologii standardowo objęte są 3 letnią gwarancją antykorozyjną, lecz na życzenie klienta możemy wydłużyć ją do 10 lat, dokonując po trzech latach corocznego przeglądu na koszt odbiorcy. Twórcy systemu „DUPLEX” zakładają, że powłoka ta pozostaje w nienaruszonej formie przez około 40 lat. Takie zabezpieczenie doskonale sprawdza się w naszych warunkach atmosferycznych.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Mateusz Lechowicz