Systemy ogrodzeń frontowych PLAST-MET

Systemy ogrodzeń frontowych PLAST-MET to trwałość, jakość i estetyka na długie lata

Dlaczego ogrodzenia frontowe firmy PLAST-MET Nowoczesne ogrodzenia frontowe PLAST-MET cechuje bogate wzornictwo przy jednoczesnym wysokim zabezpieczeniu przed korozją.

Ogrodzenia te wykonane są z wytrzymałych wzajemnie przenikających się profili stalowych, przez co posiadają bardzo sztywną i zwartą konstrukcję.
Produkowane są w wielu wersjach konstrukcyjnych przy zastosowaniu profili stalowych o różnych przekrojach. Wszystkie proponowane przęsła posiadają unikatowe wzornictwo i zostały wyprodukowane z użyciem nowoczesnych technologii.

PLAST-MET jest jedną z nielicznych firm w Polsce, której udało się stworzyć ogrodzenia o wysokim europejskim standardzie dostępne dla każdego. Nie tylko ogrodzenia frontowe, ale także panele i siatki należą do grona produktów, które zdobyły sobie duże zaufanie wśród klientów producenta. Szeroka gama wyrobów standardowych i bardzo proste rozwiązania stawiają firmę w gronie liderów branży ogrodzeń. Również wzory, nadają ogrodzeniom niepowtarzalny styl, doskonale łączący się z nowymi trendami w architekturze.

Produkty PLAST-MET poza unikatowym wzornictwem i wysoką jakością charakteryzują się również dużą swobodą w montażu na wszystkich rodzajach podłoża.

Trwałe ogrodzenie frontowe System DUPLEX polega na nałożeniu na uprzednio ocynkowany metal lakieru proszkowego. Powłoka malarska jest nakładana na elementy metalowe, które po procesie cynkowania ogniowego są poddawane obróbce mechanicznej, polegającej na chropowaceniu powierzchni. Zmatowienie powierzchni umożliwia najwyższy stopień przyczepności farby, dzięki czemu uzyskujemy niezwykle trwałą, podwójnie zabezpieczoną powierzchnię.

Zabezpieczanie antykorozyjne powłoką cynkową odbywa się poprzez kąpiel w ciekłym cynku o temp. 440-460 °. Proces ten powoduje powstanie zjawiska dyfuzji tzn. stal i cynk wytwarzają wspólna warstwę stopową, na której odkłada się warstwa czystego cynku.

Produkty powstające według tej technologii standardowo objęte są 3 letnią gwarancją antykorozyjną, lecz na życzenie klienta możemy wydłużyć ją do 10 lat, dokonując po trzech latach corocznego przeglądu na koszt odbiorcy. Twórcy systemu „DUPLEX” zakładają, że powłoka ta pozostaje w nienaruszonej formie przez około 40 lat. Takie zabezpieczenie doskonale sprawdza się w naszych warunkach atmosferycznych.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Mateusz Lechowicz